Teşekkürler…

Teşekkürler…

Değerli Meslektaşlarım,

Mart 2015 yılından bu yana 6 yıldır onurla, gururla başkanlığını yapmış olduğum Marmara Eczane Teknisyenleri Dernekleri Federasyonu yönetim kurulu Başkanlığını 04.07.2021 tarihi itibariyle noktaladım.

Federasyonumuza bağlı tüm derneklerimizle mesleğimizi daha ileriye götürebilmenin amacıyla karşılıksız hizmet ettik. METDF Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen değerli dostum Sn. Ali Osman YENİLMEZ’in bu görevi hakkıyla yerine getirebilecek liyakat, bilgi ve mesleki donanıma sahip ve oturduğu koltuğa güç verecek nadir insanlardandır.

Kendisine ve yönetim kuruluna hayırlı olsun. Çalışmalarında başarılar dilerim. Yönetim Kurulumuzda omuz omuza beraber yürüdüğümüz, emek veren özveri ile çalışan ve yeni yönetimde olmayan Sn. Ümit ATAR’a, Sn. İker TEMEL’e, Sn. Metin YILDIZ’a hizmetlerinden dolayı ayrıca teşekkür ederim.

7. Olağan genel kurulumuza katılımlarıyla bizleri onurlandıran Konfederasyon Başkanım Sn. Murat ERGÜN’e, İç Anadolu Federasyonu Eski Başkanım Sn.Bekir TANOĞLU’na, Ege Federasyon Başkanım Sn. Hüseyin SANDIKLI’ya, Konfederasyon Yönetim Kurulu üyesi Kütahya dernek Başkanım Sn. Yücel ÜNAL’a, Uşak Dernek Başkanım Mesut UZUN’a, Denizli Derneği Yönetim kurulu üyesi Sn Gökhan POYRAZ’a , Ankara Derneğimizden Sn. Gamze ÖLMEZ’e, Onursal başkanım sn. Ali YALÇIN’a, Bursa, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Adana, Mersin, Eskişehir, Tarsus, Hatay Dörtyol, Osmaniye dernek başkanlarına – yönetici ve delegelerimize çok teşekkür ederim.

ERKAN ERSAN

.

.

Değerli başkanımız Erkan Ersan’a Mesleğimize Kattığı Değerler ve Yaptığı Fedakarlıklar İçin Minnetarız…

İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ